Masterclass Coachen op taal
Inhoud
De afgelopen jaren is op verschillende vmbo-scholen veel ervaring opgebouwd in het werken aan taalvaardigheid van leerlingen bij contextrijke opdrachten, projecten, prestaties, etc. Dat heeft geresulteerd in het boekje En wat doen we met Nederlands? Taalcompetenties Nederlands ontwikkelen in contextrijk onderwijs. Daarbij zit een dvd waarop een schat aan instrumenten en beelden uit de klas.
In deze masterclass maakt u kennis met de praktische aanpakken, brengen de aanwezige taalcoaches hun ervaringen in en onderzoekt u wat het bij u op school vraagt om leerlingen gericht te coachen op taal en wat het vraagt om daar met het docententeam aan te werken.
Doelgroep
Docenten vmbo, Nederlands en andere vakken die een rol (willen) spelen in het vergroten van de taalvaardigheid van hun leerlingen.
Waar en wanneer
27 mei 2009, 15.30 - 18.00 uur
APS, Utrecht Lunetten
Kostprijs
€ 195,- inclusief boekje
Meer informatie
www.aps.nl/talen
| Wat? | Masterclass Coachen op taal |
| Waar? | Utrecht, Nederland |
| Wanneer? | 27/05/2009 |
| Meer informatie? | Website |
Wegwijzer – Colofon – Contact – Vrijwaring – Opmerkingen en reacties