taalunieversum

Direct naar menu
U bent hier: taalunieversum » agenda »

Televisieuitzending 'Vereeniging Het Volk is Gansch de Taal'


01/01/2003 tot 02/01/2003 te NPS (Ned 3) en Canvas

Op respectievelijk 1 en 2 januari 2003 brengen de NPS en Canvas het programma Vereeniging Het Volk is Gansch de Taal, een onderhoudend programma over ontwikkelingen in de Nederlandse taal met Nederlandse en Vlaamse ingrediënten.
  • NPS (Ned 3) 1 januari 2003 om 23.15 uur;
  • Canvas 2 januari 2003 om 23.45 uur.
De Vereeniging 'Het Volk is gansch de taal' die zo'n 22 miljoen leden telt, houdt haar jaarvergadering, onder leiding van voorzitter Ronald Giphart en secretaris Martin Tanghe.

In het jaarverslag wordt onder andere aandacht besteed aan het Nederlands in Suriname, de erkenning van het Zeeuws, het woord 'neger' in de Van Dale, Nederlands lessen voor nieuwkomers en nieuwe en merkwaardige woorden uit 2002.

In opdracht van de Nederlandse Taalunie werd dit programma samengesteld door productiemaatschappij Men at Work.

Presentatie: Ronald Giphart en Martine Tanghe. Met Medewerking van o.a. Jean-Marc van Tol, Mieke Vogels, Koen Jaspaert en René Appel.

Wat?Televisieuitzending 'Vereeniging Het Volk is Gansch de Taal'
Waar?NPS (Ned 3) en Canvas,
Wanneer?01/01/2003 tot 02/01/2003
© Nederlandse Taalunie, 2000-2008 alle rechten voorbehouden
WegwijzerColofonContactVrijwaringOpmerkingen en reacties