Dit artikel bezit de volgende labels:
Onderwijstype
voortgezet/secundair onderwijs
Doelgroep
NT1-leerlingen
lln. met leer- en opvoedingsmoeilijkheden
Land
Nederland
Domein
taal bij andere vakken
Samenvatting
De vmbo-locatie d'Ampte van scholengemeenschap Tabor constateert meer taalproblemen en daardoor meer schooluitval bij de leerlingen. Integratie van Nederlands in de beroepsvakken moet de oplossing brengen. De gemeente Hoorn maakt geld vrij uit de GOA-pot, op voorwaarde dat andere scholen in Hoorn ook profiteren van de oplossing.
In: . jaargang 2006, nummer 1
De Taalunie is niet in het bezit van de hier besproken tijdschriftbijdrages. Voor meer informatie verwijzen wij u dan ook door naar het tijdschrift in kwestie.Nog een voorziening voor het onderwijs Nederlands:
Onderwijstermenlijst
Een verklarende termenlijst met bijna 800 onderwijstermen uit Nederland, Vlaanderen en Suriname, en ook achtergrondinformatie over de schoolloopbaan in deze landen.
Wegwijzer – Colofon – Contact – Vrijwaring – Opmerkingen en reacties